Про Егхольм

Чесні люди, Чесні машини, Чесна робота

Egholm A/S розробляє, виробляє та продає багатофункціональні комунальні машини, які підтримують чистоту та привабливість доріг, парків і відкритих територій протягом усього року.

Машини Egholm, створені майстрами в Данії, працюють у містах і парках по всьому світу. Завдяки спеціально розробленому навісному обладнанню, машини Egholm забезпечують ідеальні результати незалежно від поставленого завдання та пори року.

Машини Egholm створені з глибокою повагою до майстерності та з увагою до деталей і якості - як для оператора, так і для тих, хто збирається насолоджуватися кінцевим результатом виконаної роботи.

Брати Кай та Йєнс-Крістіан ЕГХОЛЬМ

Egholm A/S – це сімейна компанія з глибоким корінням на заході Данії. Наше бачення полягає в тому, щоб стати провідним виробником комунальної техніки в Європі, і завдяки лідерству братів Егхольм ми досягаємо успіху.

Ми постачаємо якісні машини та функціональне навісне обладнання людям, які чесно працюють, підтримуючи наші міста чистими, доглянутими та привабливими. Але більше того: ми прагнемо завжди зосереджуватися на розробці, інноваціях, якості та чіткому, прямому діалозі з нашими клієнтами та партнерами – і саме тому ми використовуємо термін «Чесна робота» для опису всього, що ми робимо.

Ми вважаємо, що будь-яка модифікація нашої професійної машини працює як спеціалізована машина з кожним окремим навісним обладнанням.

Побудований у Данії для міст світу

З початку нашої діяльності в дев’яностих роках ми постачали комунальні машини муніципалітетам, містам, компаніям з управління об’єктами та промисловим зонам по всьому світу.

ДУМАЙТЕ ЕКОЛОГІЧНО!

Комунальна машина Egholm є екологічною в кількох сенсах – з низькими викидами твердих частинок і високою енергоефективністю.

Світ змінюється швидкими темпами. Тиск на ресурси планети означає, що циклічне мислення є не лише можливістю, а й необхідністю. Існує потреба в скороченні, повторному використанні та переробці, щоб забезпечити заміну первинної сировини переробленою сировиною.

Подумайте про низькі викиди CO2

У Egholm ми приділяємо особливу увагу переробці та ресурсоефективності в нашій повсякденній діяльності. Однак екологічне мислення вимагає уваги не тільки до матеріалів, які використовуються в комунальних машинах. Не менш важливо те, що виходить з машини.

Використовуючи передову технологію, Egholm відповідає найсуворішим вимогам щодо викидів бензинових та дизельних двигунів, таким чином зменшуючи викиди CO2 на 90% і 65% відповідно.

Наші три комунальні машини, Park Ranger 2150, City Ranger 2260 і City Ranger 3070, оснащені двигуном Stage V - відповідно до майбутніх екологічних стандартів.

Подумайте про енергоефективність

Ми ніколи не йдемо на компроміси, коли йдеться про продуктивність наших машин. Це включає в себе постійні зусилля для підвищення енергоефективності та оптимізації споживання палива, таким чином знижуючи загальну вартість володіння (TCO) комунальної машини.

Крім того, ми зосереджуємося на навчанні людей, які щоденно обслуговують і використовують машини, щоб забезпечити найбільш ефективну роботу та використання.

Ми прагнемо розробляти найбільш екологічно чисті комунальні машини на ринку. Клієнти та кінцеві користувачі повинні завжди знати, що «зелений» означає не просто колір машини Egholm!

Зворотній звя’зок
Якщо вам необхідна додаткова інформація, наприклад, ви бажаєте «Отримати пропозицію»; «Розрахувати
вартість навісного обладнання» або «Отримати сервісне обслуговування» – напишіть нам. Ми обов’язково
зв’яжемось з вами. Обіцяємо не розповсюджувати ваші персональні дані та не набридати зайвою
рекламою.