Інформація для тендерів

Чесна праця — це те, що відбувається щодня на міських вулицях України де наші машини допомагають робити наші міста привабливими та приємними для життя та відвідування.

З 1998 року, ми в ТОВ СП КБТ маємо широкий досвід постачання комунальної та прибиральної техніки комунальним підприємствам, державним установам, муніципалітетам та організаціям різних форм власності. Забезпечмо необхідні ресурси, допоможемо в усіх організаційних питаннях та якісно виконаємо всі наші зобов’язання.

Крім безпосередньо постачання високоякісної техніки, ви завжди можете розраховувати на авторизоване сервісне обслуговування, офіційну гарантію, постачання оригінальних запчастин, надання професійних консультацій та якісного навчання та тренінгів для вашого персоналуEGHOLM відповідає вимогам українського законодавства. Машини EGHOLM відповідають необхідному ступеню локалізації згідно вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

Машини Egholm є чесними машинами — не лише тому, що вони забезпечують комфорт, безпеку та високі кінцеві результати: вони також є розумною інвестицією на довгі роки та дають вам видатну віддачу від ваших інвестицій.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Будь-яку базову машину Egholm можна легко перетворити на:
Професійну підмітальну машину
Професійну машину для зимової служби
Професійну машина для догляду за зеленими зонами та парками

Придбання лише ОДНІЄЇ машини вирішує багато щоденних комунальних задач, незалежно від пори року - яку зазвичай виконують РІЗНІ машини. Ваша вигода також у тому, що таким чином значно скорочуються сервісні витрати, витрати на зберігання, а також знижуються витрати на навчання та кількість персоналу.

ОКУПНІСТЬ МЕНШЕ 1 РОКУ

З точки зору техніко-економічного обґрунтування, Машини Egholm надають значну перевагу порівняно з ручною працею. Так, наприклад, продуктивність підмітання City Ranger 3070 в 50 разів вища за можливості ручного підмітання. Це може стати суттєвою економією для вашої громади та значно модернізувати ваше підприємство.

ЧЕСНА РОБОТА

Це також те, що ми робимо щодня в відносинах з нашими клієнтами та партнерами. Ми хочемо, щоб ви вважали нас своїм партнером у всіх аспектах. І ми завжди наполягаємо на надійності, довірі та партнерстві з вами. Ми відверті та прямі у спілкуванні та стосунках.

Дані по контрагенту

Повна Назва: Товариство з обмеженою відповідальністю «СП КБТ»

Юридична адреса: 03127 м. Київ, проспект Голосіївський, 120, к.1.

Фактична адреса: 08162 Києво-Святошинський р-н., смт. Чабани, вул. Машинобудівників, 1.

Тел/факс: 044-453-04-81, 044-453-04-78.

E-mail: kbt@spkbt.com

Код ЄДРПОУ: 25406430

Індивідуальний податковий номер: 254064326503.

Є платником податку на прибуток на загальних підставах

Співпраця з нами

Зворотній звя’зок
Якщо вам необхідна додаткова інформація, наприклад, ви бажаєте «Отримати пропозицію»; «Розрахувати
вартість навісного обладнання» або «Отримати сервісне обслуговування» – напишіть нам. Ми обов’язково
зв’яжемось з вами. Обіцяємо не розповсюджувати ваші персональні дані та не набридати зайвою
рекламою.